Wsparcie informatyczne

Chcesz się skupić na biznesie bez rozpraszania się kwestiami technicznymi? W tym właśnie mogę Ci pomóc w ramach usługi „Wsparcie informatyczne”. Ty zajmujesz się swoim biznesem, a ja dbam, by Twoje narzędzia takie jak e-mail, newslettery i witryny internetowe działały, jak należy.

Co obejmuje pakiet wsparcia informatycznego?

Modyfikacje WWW

Wszelkie modyfikacje na Twoich stronach internetowych, aktualizacje systemów CMS takich jak WordPress oraz redagowanie treści dostarczonych przez Ciebie.

Rozwiązywanie problemów

Naprawa błędów na stronach internetowych, audyt, przyspieszanie stron internetowych i testowanie.

Optymalizacja kosztów

Niejednokrotnie można zoptymalizować koszt hostingu, domen czy innych narzędzi, wybierając odpowiednich dostawców. Przeanalizuję dla Ciebie Twoje portfolio narzędzi i zasugeruję zmiany, jeśli pozwolą Ci zaoszczędzić.

Integracje i automatyzacje

Wdrażanie wszelkiego rodzaju integracji i automatyzacji pomiędzy Twoimi narzędziami w Internecie, pozwalające zaoszczędzić Twój cenny czas.

Prace graficzne

W ramach wsparcia technicznego możesz również zlecić mi prace graficzne takie jak przygotowanie logotypów, wizytówek, stopek do e-maili itp.

Research

Potrzebujesz informacji naukowych, ale nie masz czasu ich szukać? W tym również mogę Ci pomóc. Daj mi znać, czego szukasz, a przygotuję Ci raport z odnośnikami do badań i artykułów naukowych.

Prace programistyczne

Zaimplementuję dla Ciebie skrypty PHP i JavaScript zarówno w wersji „Vanilla”, jak i w ramach frameworków Laravel i VueJS.

Easy Love

Arkadiusz Byrczek

Przedsiębiorca i inwestor, Flatex Biuro Nieruchomości

Kciołech polecić Adoma. Gryfny sinek robi wykurwiste moderynizocje www. Mi tok zmodernjizowoł strona że hej. Biercie go bo je super sinek.

Sylwia Wdowiak

Przedsiębiorca, biotechnolog, diet coach

Współpraca z Adamem to czysta przyjemność – POLECAM! Adam to przede wszystkim świetny fachowiec, potrafi doradzić jeśli brakuje inspiracji. Ma bardzo nietuzinkowe pomysły i podejście do swojej pracy i człowieka. Stara się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego. Zrozumienie klienta jest dla niego ważne, dlatego wielokrotnie dopytuje czy projekt spełnia oczekiwania. Jest bardzo cierpliwy i poświęca dużo czasu na wyjaśnienia oraz późniejszą pomoc w obsłudze strony. Cenię Adama również jako grafika, który regularnie przygotowuje materiały reklamowe dla mojej firmy.

Ewa Grodzka

Przedsiębiorca, instruktorka tańca

„Studio Tańca Kimama mieszczące się w Szczecinie współpracuje z Adamem Antoszczakiem od ponad 3 lat. Przez ten okres odświeżył nasze logo, zmodernizował stronę www.kimama.pl, dba o nasze grafiki tak, aby wszystko było spójne z naszą działalnością, a jednocześnie przejrzyste i funkcjonalne. Wspiera nas również w działaniach marketingowych, podsuwając ciekawe i nietuzinkowe pomysły. Adam Antoszczak to partner godny polecenia, solidny i fachowy. Z przyjemnością wystawiam referencje.”

Kacper Jeziorański

Przedsiębiorca, doradca finansowy

Fachowo, merytorycznie znając bieżące trendy. Tak się układała współpraca z panem Adamem.

Marcin Mazurek

Przedsiębiorca, DJ, Martinus Music

Jestem bardzo zadowolony ze swojej nowej strony www, polecam każdemu skorzystac z usług tej firmy. Wszystko fajnie przemyślane, fajne oryginalne grafiki, pomoc i instukcje przy edycji, za co dziękuje, no i w koncu, co ważne miła i cierpliwa obsługa. Teraz moje usługi zyskały lepszy wizerunek, i właśnie o to mi chodziło. Polecam i pozdrawiam.

Joanna Szymańska

Kancelaria Doradztwa Podatkowego

Adam jest świetnym i niesamowicie cierpliwym specjalistą, który nawet mętnej wizji szarej strony o podatkach i księgowości umie nadać barw i energii. Po prostu polecam!

Arkadiusz Byrczek

Przedsiębiorca i inwestor, Flatex Biuro Nieruchomości

Pragnę zarekomendować współpracę z Adamem Antoszczakiem. Od samego początku współpracy Adam dał się poznać jako osoba słowna, kreatywna i zawsze chętna do pomocy. Zawdzięczam mu wiele wspaniałych projektów, które wykonał dla naszej firmy. Nasza współpraca i relacja jest i będzie długoterminowa dzięki wysokiej jakości jaką oferuje.

Marek Parys

Executive Director

www.qrgeneration.com

I am very pleased with the cooperation with Mr. Adam. He has a very professional approach to the problem solving process and the implementation period for refactoring was carried out in a very short time. I can honestly give the best possible recommendations to Mr. Adam. Cheers

Marta Mordak

Ceo

Serdecznie polecam współpracę z Adamem. Potrafi wszystkim się zająć, zmaterializować marzenie klienta i przy tym jest miły i uśmiechnięty.Wykonywałam u niego logo, wizytówki i stronę internetową mojej firmy. Jestem bardzo zadowolona. Artysta i profesjonalista w jednym

Nina Manduk-Czyżyk

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Adamem. Jest terminowy, przedstawia klientowi jasne warunki, stara się doradzić najlepsze rozwiązania. Rzetelny, spokojny, pracowity i zawsze pomocny. Polecam!

Ewa Łodygowska

Niezwykle profesjonalna obsługa. Zawsze na czas, zawsze kiedy jest taka potrzeba. ..Współpraca idealna:-)

Łukasz Tylek

Właściciel

aromastick.pl

Z Adamem współpracuję już od dłuższego czasu przy pracach związanych z naszą stroną. Bardzo cenię jego profesjonalizm oraz wszechstronną wiedzę i umiejętności. Z czystym sumieniem mogę polecić go jako najwyższej klasy specjalistę!